‘De zorgstructuur op orde’

Periode december 2020 – maart 2021

Paula zag snel wat er verbeterd kon worden op onze school en daar hoort verandering bij. ‘Jullie gaan mij niet leuk vinden’, gaf Paula aan. In de korte periode, dat Paula bij ons op school was, heeft ze veel in beweging gezet. Ze heeft ons in een spiegel laten kijken en ons laten nadenken over onze organisatie en zorgstructuur. Ze heeft ons veel mogelijkheden laten zien, maar de keus aan ons gelaten. Ze spoorde ons aan om dingen uit te proberen, hierdoor werden we enthousiast, zagen we wat nodig was op onze school en voelden de veranderingen/ aanscherpingen goed. Vanuit haar kennis hebben wij nu een mooie start gemaakt met het verbeteren van onze zorgstructuur en kunnen we verder bouwen!  


Maaike van de Loo, teamleider onderwijs & kwaliteit en Laura Vos, teamleider ondersteuning, Kindcentrum De Groote Wielen te Rosmalen